Ve kedicikler referandum kararını açıkladı

670 izlenme 04 Nisan 2017
Reklamlar

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı...


Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı.

"Evet" oyu vereceğini belirten Adnan Oktar, "Tayyip hocamın önünü açın" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi.

Twitter adresinden de referandum kararıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Oktar, "Biz başta başkanlık sistemine bölünme getireceği için karşı durduk. Bölünmeye kapalı olan Partili Cumhurbaşkanlığı'nı destekleriz dedik. Ben Sn Bahçeli'ye de Tayyip Hocam'a da güveniyorum. Federasyona kapalı bir sistem olacağının garantisi verildiği için evet diyorum" ifadelerini paylaştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alman TV si dalga geçmiş. İzlerken utandım. Sebep olanlar da utanır mı? Bayrampaşa'da "Hayır" çalışması yapanlara böyle saldırdılar. Cem Küçük'ten ''savaş'' çağrısı: Evet kazandı ama savaşa hazır olun FLAŞ!.. SON KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI!:. ÇARPICI SONUÇ!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HALK ARENASINDA BÜYÜK TEPKİ!... TÜRKİYE AYAKTA!..