Ve kedicikler referandum kararını açıkladı

702 izlenme 04 Nisan 2017
Reklamlar

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı...


Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı.

"Evet" oyu vereceğini belirten Adnan Oktar, "Tayyip hocamın önünü açın" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi.

Twitter adresinden de referandum kararıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Oktar, "Biz başta başkanlık sistemine bölünme getireceği için karşı durduk. Bölünmeye kapalı olan Partili Cumhurbaşkanlığı'nı destekleriz dedik. Ben Sn Bahçeli'ye de Tayyip Hocam'a da güveniyorum. Federasyona kapalı bir sistem olacağının garantisi verildiği için evet diyorum" ifadelerini paylaştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. AKŞENER BOSTANCI'DA BAHÇELİ'Yİ DE ERDOĞAN'I DA SİLİNDİR GİBİ EZDİ GEÇTİ! İşte Mimar Sinan'ın asırlar önce uyguladığı, şu an hala ulaşılamayan teknolojiye çok şaşıracaksınız. Uğur Mumcu yıllar öncesinden bugünleri görmüştü [Kesinlikle İzlemelisiniz] Ahmet Hakan: Atatürk'ün yatağına meraklı, müptezel yavşak!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yunanistan Eski Başbakanı Papadimos'a Bombalı Suikast Girişimi!
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/7/6/ve-kedicikler-referandum-kararini-acikladi-1/index.html#fb