Ve kedicikler referandum kararını açıkladı

701 izlenme 04 Nisan 2017
Reklamlar

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı...


Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı.

"Evet" oyu vereceğini belirten Adnan Oktar, "Tayyip hocamın önünü açın" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi.

Twitter adresinden de referandum kararıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Oktar, "Biz başta başkanlık sistemine bölünme getireceği için karşı durduk. Bölünmeye kapalı olan Partili Cumhurbaşkanlığı'nı destekleriz dedik. Ben Sn Bahçeli'ye de Tayyip Hocam'a da güveniyorum. Federasyona kapalı bir sistem olacağının garantisi verildiği için evet diyorum" ifadelerini paylaştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk'ün İzmir Limanını Terk Etmeyen İngiliz Donanmasının Komutanına Verdiği Tarihi Yanıt AKP'li ilçe başkanı REZALETE Damga Vurdu Adana'da Baba ve Oğlu, Ezan Okuyup Namaz Kılan Vatandaşları Darp Etti Tuncay Özkan Paylaştı... AKP'nin AİLE BOYU SAADETİ AÇIĞA ÇIKTI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP'li belediye ay yıldızlı bayrağı indirip, Osmanlı bayrağı astı!