Ve kedicikler referandum kararını açıkladı

702 izlenme 04 Nisan 2017
Reklamlar

Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı...


Kamuoyunda Adnan Hoca olarak bilinen Adnan Oktar, A9 televizyonunda yaptığı sohbet programında referandum kararını açıkladı.

"Evet" oyu vereceğini belirten Adnan Oktar, "Tayyip hocamın önünü açın" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi.

Twitter adresinden de referandum kararıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Oktar, "Biz başta başkanlık sistemine bölünme getireceği için karşı durduk. Bölünmeye kapalı olan Partili Cumhurbaşkanlığı'nı destekleriz dedik. Ben Sn Bahçeli'ye de Tayyip Hocam'a da güveniyorum. Federasyona kapalı bir sistem olacağının garantisi verildiği için evet diyorum" ifadelerini paylaştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fransız polisi parlamentoyu bastı! Fenerbahçe Taraftar Grubu, İzmir Marşı'na Küfreden Oyuncuyu Tehdit Etti Son dakika… Yeni Akit gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Kadri Demirel öldürüldü! Ölen şeyhin parmağından su fışkırmış hep birlikte içmişler

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Konya'da hileli referandum böyle protesto edildi