Ana Sayfa
20 Nisan 2017 ( 2107 izlenme )
Reklamlar

Yeni Şafak yazarı: AKP'liler için hesap verme zamanı!

Salih Tuna bugünkü köşesinde "Gırtlağına kadar FETÖ'ye batmış, gevşek ve endişeli AKP'liler için hesap verme zamanı!" diye yazdı.


Yeni Şafak yazarı Salih Tuna, "cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi"nin yüzde 51.4 "evet" oyuyla kabul edildiğini söyleyerek "Halka yukardan bakan, ekabir, burnundan kıl aldırmayan, 'halka hizmet hakka hizmet' şiarını unutup cebini dolduran belediye başkanları, genel sekreterler, sureti haktan görünüp sinsi sinsi 'hayır'a çalışan kriptolar, gırtlağına kadar FETÖ'ye batmış gevşek ve 'endişeli' AKP'liler, mirasyediler gibi ense yapıp yatan parti teşkilatları, ve tuzu kurular, ve fırıldaklar, ve bilumum Asumanlar için artık hesap verme zamanı gelmiştir" dedi.

Salih Tuna'nın bugünkü 'Gevşek AKP'lilerde 'sancı' büyük' başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Biliyorum, sancınız büyük. Çünkü Sayın (Recep Tayyip) Erdoğan, partili cumhurbaşkanı olarak AK Parti'nin başına geçecek.

Haliyle…

Halka yukardan bakan, ekabir, burnundan kıl aldırmayan, 'halka hizmet hakka hizmet' şiarını unutup cebini dolduran belediye başkanları, genel sekreterler, sureti haktan görünüp sinsi sinsi 'Hayır'a çalışan kriptolar, gırtlağına kadar FETÖ'ye batmış gevşek ve 'endişeli' AKP'liler, mirasyediler gibi ense yapıp yatan parti teşkilatları, ve tuzu kurular, ve fırıldaklar, ve bilumum Asumanlar için artık hesap verme zamanı gelmiştir.

İtilen kakılan AK Partili garibanları, ve tankların önüne yatan kahramanları daha fazla istismar etmenize fırsat verilmeyecektir.

Antiemperyalist çizgide buluşan Türk Kürt ittifakını da çatallı dillerinizle bölemeyeceksiniz.

'Kalbim evet, aklım hayır diyor' şeklindeki kurnazlıklarınıza benzer şekilde,

'MHP'den az oy geldi' yollu fitne çıkarma çabalarınız da işe yaramayacaktır.

Tam aksine, birlik ve bütünlük daha da genişleyecektir…

Müstevliler endişeli olmakta haklıdırlar.

Yeniden Büyük Türkiye için…

Lider Ülke için…

Büyük yürüyüş başlamıştır.

Mübarek olsun."


http://www.abcgazetesi.com/yeni-safak-yazari-akpliler-icin-hesap-verme-zamani-50831h.htm

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YSK Başkanı Sadi Güven, AKP'nin temsilcisi gibi konuştu! 80 yaşındaki Sultan nine Ramazan'a sokakta girdi AKP heyetinin kafasına ‘idam ipi’ attılar! AKP o davada MHP'liler bu video'yu izledi mi? Ülkücüler, 'Bu videoyu izleyin öyle karar verin'