YER: İSTANBUL !!! Amatör Bir Kamera Tarafından Çekilen Bu Görüntüleri İzleyince Şok Olacaksınız

22358 izlenme 29 Nisan 2017
Reklamlar
Ayılmalı Bayılmalı Sahtekarlık


Taksim’de simit satıcısı gibi davranan bir kişi, vatandaşlardan para almak için böyle numara yaptı.

Yatarak para kazanmak dedikleri budur heralde bayılma numarası yapan sahtekar kendisine yardım edenlerden duygu sömürüsü yaparak para alıyor.

Simitçi, vatandaşlardan para almak için hasta numarası yaparak yere düşüyor. Aynı numarayı defalarca yaparak insanlardan yardım parası alıyor.

Kameralara yakalanan şahsın, daha önce de çeşitli numaralar yaparak insanların duygularını sömürdüğü belirtildi. 

İstiklal Caddesi’nde başına koyduğu tepsisiyle simit satıcısı gibi dolaşarak bayılma numarası yapan şahıs kameralara yakalandı. Simitçi gibi kalabalık arasında yürüyen kişi, bir anda kendisini yer atıyor. Düştüğü sırada ağzına koyduğu kana benzer sıvıyı patlatarak akıtan şahsı kanlar içinde yerde yattığını gören vatandaşlar, yardıma koşuyor. Bazı vatandaşlar yere düşen simitleri toplayarak yardımcı olurken bazıları da şahsı yerden kaldırarak kaldırıma oturtuyor. Şahsa su vererek rahatlamasını sağlayan vatandaşların ambulans çağırmasına şahıs izin vermiyor. Yerde oturan şahsa bazı vatandaşlar para veriyor. 

O sırada kalabalığı gören güven timleri olay yerine geldi. Daha önce de çeşitli numaralarla insanları sömüren şahıs, polis ekiplerine elinde bulunan sahte raporu gösterdi. Şahsı tanıyan ve daha önce de gözaltına alan polis ekipleri, şahsa inanmayarak şahsı gözaltına aldı. Polislerin gözaltına almaya çalıştığı şahıs olayı görüntüleyen basın mensuplarına saldırdı. Şahıs gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ayrıntıya dikkat! Bu kare sosyal medyayı ikiye böldü.. AKP’li Şamil Tayyar hakkında fezleke KUZEY'İN OĞLU ÖYLE BİR KONUŞTU Kİ... YÜREK TİTREDİ!.. Ben AKP Seçmeniyim dedi... KİMSENİN SÖYLEMEDİĞİNİ AÇIK AÇIK SÖYLEDİ...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Abdullatif ŞENER'den ERDOĞAN'a KURŞUN GİBİ YANIT!..