YSK'YA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR... EKRANLARDA GÖRÜLMEYEN PROTESTOLAR...

1709 izlenme 17 Nisan 2017
Reklamlar
YSK'ye tepkiler çığ gibi büyüyor, yurttaşlar sokakta: 

Çok sayıda ihlalin yaşandığı ve YSK'nin skandal kararının damga vurduğu referandum sonuçlarına tepki gösteren yurttaşlar ülkenin bir çok yerinde sokağa çıkıyor. İzmir'de referandumdaki şaibeleri protesto edenlere polis müdahale etti. Müdahalede 10 kişi gözaltına alındı.

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) skandal kararı ve oylama sırasında yaşanan birçok şaibe ile sonuçlanan referandumun ardından Türkiye'nin her yerinde sokağa çıkma çağrıları yapıldı.

Dün 'hayır' oyu kullanan yurttaşlar tarafından yapılan tencere tava eylemleri bugün de yurdun birçok noktasında devam edecek.

İZMİR

İzmir Bornova'da YSK'nin skandal kararı ve oylamadaki şaibeleri protesto edenlere polis müdahale etti. Müdahalede 10 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

İSTANBUL

İstanbul Kadıköy'de yurttaşlar toplanmaya başladı. Kitle "Bu seçim meşru değildir, HAYIR biz kazandık" sloganları atılıyor.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk Mussolini'yi böyle azarladı! FLAŞ!.. BİNDİRİLMİŞ KITA EREĞLİ'DEN YOLA ÇIKTI!.. BAKIN NEREYE!.. Cehaletin geldiği son nokta.. Gözlerinize ve Kulaklarınıza İnanamayacaksınız !!! DİKKAT!.. AYKUT ERDOĞDU'DAN KAMUOYUNA ÇOK ÖNEMLİ DUYURU...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ertuğrul Gazi Türbesi’nde Alp kıyafetli askerlerden ‘saygı’ nöbeti