YSK'YA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR... EKRANLARDA GÖRÜLMEYEN PROTESTOLAR...

1731 izlenme 17 Nisan 2017
Reklamlar
YSK'ye tepkiler çığ gibi büyüyor, yurttaşlar sokakta: 

Çok sayıda ihlalin yaşandığı ve YSK'nin skandal kararının damga vurduğu referandum sonuçlarına tepki gösteren yurttaşlar ülkenin bir çok yerinde sokağa çıkıyor. İzmir'de referandumdaki şaibeleri protesto edenlere polis müdahale etti. Müdahalede 10 kişi gözaltına alındı.

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) skandal kararı ve oylama sırasında yaşanan birçok şaibe ile sonuçlanan referandumun ardından Türkiye'nin her yerinde sokağa çıkma çağrıları yapıldı.

Dün 'hayır' oyu kullanan yurttaşlar tarafından yapılan tencere tava eylemleri bugün de yurdun birçok noktasında devam edecek.

İZMİR

İzmir Bornova'da YSK'nin skandal kararı ve oylamadaki şaibeleri protesto edenlere polis müdahale etti. Müdahalede 10 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

İSTANBUL

İstanbul Kadıköy'de yurttaşlar toplanmaya başladı. Kitle "Bu seçim meşru değildir, HAYIR biz kazandık" sloganları atılıyor.

Kaynak: Cumhuriyet

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Torbacıya Etek Giydirip Döve Döve Sokakta Dolaştırdılar ERDOĞAN İSTİFA EDECEK Mİ!.. Canlı Yayında BELGESİYLE Açıklandı!.. Eren Erdem 'Amerikan atına binerek kılıç sallanmaz' Vatanım Sensin 24.bölüm fragmanı yayında! Mustafa Kemal'in askerleri direnişi başlatıyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CHP Milletvekili Eren Erdem'den Evetçiye HAYIR dedirten video... Yasaklanmadan izleyin.. (Paylaşalım)
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/2/7/ysk-ya-tepkiler-cig-gibi-buyuyor-ekranlarda-gorulmeyen-protestolar-1/index.html#fb