Ana Sayfa
25 Nisan 2017 ( 985 izlenme )
Reklamlar

Yürek yakan paylaşım

Şırnak’ta şehit düşen Uzman Çavuş Sedat Düzgün, suyunu bir köpekle paylaşacak kadar yufka yürekliydi...


Şırnak’ta şehit düşen Uzman Çavuş Sedat Düzgün, suyunu bir köpekle paylaşacak kadar yufka yürekliydi.

20 Nisan’da Sungurlulu Astsubay Kıdemli Çavuş 25 yaşındaki Yavuz Selim Karaman’ı gözyaşları arasında toprağa veren Çorum, 6 gün sonra yeni şehidine gözyaşı döküyor. Son şehidin sosyal medyadan paylaştığı resimleri ise yürek burkuyor. Şehit Düzgün, bir fotosunda suyunu bir köpekle paylaşırken görülüyor.

Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesi kırsalında teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının arama faaliyeti sırasında infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Çorumlu Uzman Çavuş Sedat Düzgün’ün kişisel sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki paylaşımları ülke gündemine oturdu.

Şehit Düzgün’ün bir fotosunda suyunu bir köpekle paylaştığı görülüyor. Çorum merkez Feruz Köyü nüfusuna kayıtlı şehidimiz kısa bir süre önce dünya evine girmişti. Bomba uzmanı olarak bölgede görev yaptığı öğrenilen şehidimiz Uzman Çavuş Sedat Düzgün’ün yarın toprağa verilmesi bekleniyor.

Oda Tv

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Avrupa'da "Şeytan" Alarmı! Türkiye'yi de Etkisi Altına Alacak Cübbeli Ahmet Cem Küçük'e “Kripto salak” dedi ve ... ALTAN TAN DÖKÜLDÜ... HDP'DEN AKP'YE İNANILMAZ DESTEK! Eskişehir'de bir görevli, çaldığı çuval dolusu oyla yakalandı